WARSZTATY TAO GOTOWANIA

INDYJSKA ZIMA – WARSZTAT 26 STYCZNIA 2019 OTWOCK

indyjska zima_napisy

Zapraszamy serdecznie na nasz warsztat wege gotowania inspirowany kuchnią indyjską. Indie to bogactwo smaków, aromatów niesamowita różnorodność przypraw. Poznamy jak harmonizować smak dzięki metodzie pięciu przemian, zrobimy własną pastę curry i zdrowe placki chapati z mąki samopszy. Napijemy się aromatycznego chai masala i przyrządzimy pyszny deser halava. Zapraszamy serdecznie.

DSC_4789

INDYJSKA ZIMA MENU

CHAI MASALA W/G 5 PRZEMIAN
DHAL W/G 5 PRZEMIAN + PRZYGOTOWYWANIE MASALI – MIESZANKI PRZYPRAW
SAMOSY Z WARZYWAMI I ORZECHAMI
ZROBIMY WŁASNĄ PASTĘ CURRY + SABJI Z WOKA W/G 5 PRZEMIAN
PLACKI CHAPATI / PURI
DESER HALAVA

Warsztaty odbędą się w pięknym domu z ogródkiem, blisko rzeki Świder w otoczeniu sosnowych drzew w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W miłej atmosferze przy kominku będzie czas na pogaduchy o kuchni i nie tylko. Dla nas wege kuchnia to symbol otwartości serca i umysłu, praktyczny wymiar współczucia względem wszystkich żyjących istot. Zapraszamy was serdecznie do celebracji radości z gotowania i tworzenia wspólnie czegoś dobrego.

Wegekuchnia to Krzysiu i Marcin, od lat pracujemy w wegańskich restauracjach w Warszawie, gotując również na warsztatach rozwojowych i prowadząc kursy gotowania. Życie w kuchni, kuchnia w życiu jako element ewolucji świadomości to kierunek i sens naszej pracy, dlatego zapraszamy was serdecznie do wspólnej kulinarnej przygody. Będzie pysznie 😉 Więcej: https://wegekuchnia.com/o-nas/

 

Wydarzenie na FB:

zrzut ekranu 2019-01-07 o 12.54.45

CZAS: SOBOTA – 26 stycznia 2019
(Zaczynamy  o 10:00, a kończymy około godziny 20:00)
MIEJSCE: OTWOCK (wschodnia część miasta, położona nad rzeką Świder, w obrębie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego).
KOSZT: 300 PLN
ZALICZKA: 100 PLN
ZAPISY NA: mail: wegekuchnia@hotmail.com, tel: 531 300 438
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

W cenie warsztatu (oczywiście wyżywienie i produkty do gotowania)

Zwykły wpis