WARSZTATY TAO GOTOWANIA

WZMACNIAMY NERKI 16.01.2021

Zapraszam serdecznie na warsztaty online wegekuchni, gdzie będziemy wzmacniać podstawę energetyczną naszego organizmu – nerki, które z punktu widzenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej stanowią fundament naszego zdrowia, witalności i źródło siły życiowej. Nerki to ogień i woda – czyli nasza Moc, a także nasze emocje w tym tak powszechny stres, który osłabia nasze ciało i umysł.

Metoda gotowania według pięciu przemian wzmacnia energię Qi w pożywieniu i jest bardzo skutecznym sposobem by pożywienie stało się dla nas lekarstwem. Dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest bardzo praktyczną i niezwykle skuteczną wiedzą z zakresu profilaktyki, przekonuje swoją logiką i przejrzystością. Pomaga nam zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zdrowego i harmonijnego odżywiania, poznać lepiej nasz organizm i uczynić z gotowania praktykę uważności i celebracji życia. Wnieść do naszej kuchni ducha, doprawić nasz pokarm szczyptą magii i starożytnej mądrości. Gotowanie jest celebracją życia! Na moich warsztatach staram się łączyć teorię z praktyką. Warsztaty to przestrzeń dla humoru, kreatywności, odkrywania, inspiracji i po prostu bycia zrelaksowanym i twórczym.

FASOLOWA ZUPA MOCY
PLACKI GRYCZANE Z SOSEM Z BOCZNIAKÓW I TOFU I ŚWIEŻYMI ZIOŁAMI PIECZONE BURAKI Z SOSEM MUSZTARDOWO – MIODOWYM
KORZENNE KULKI „POWER” W CZEKOLADZIE

Warsztat poprowadzi: Marcin Piniak / Wegekuchnia.com

Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegetariański i wegański kucharz gotuję na warsztatach rozwojowych, prowadzę warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębiam w wolnych chwilach. Z gotowaniem jestem związany od blisko piętnastu lat. Pracowałem w profesjonalnej gastronomii w kraju i za granicą w wegańskich i wegetariańskich restauracjach (Londyn – InSpiral, Planet Organic, Warszawa – Vege Miasto, Ruszki & Pietruszki, Wegemama, Wegeguru). Od ponad dwudziestu lat praktykuję nauki buddyjskie i medytację. Codzienna praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni oraz odpowiedzialności za własne myśli, słowa i działania. Staram się żyć w ten właśnie sposób i tym się dzielę na warsztatach.

Więcej o mnie: https://wegekuchnia.com/kucharzwege/

CZAS: SOBOTA 16 STYCZNIA 2021

(Zaczynamy o 15:00, a kończymy około godziny 18:00)

MIEJSCE: INTERNET – PLATFORMA ZOOM – ONLINE

APLIKACJĘ MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY: https://zoom-video.pl/

ZGŁOSZENIA NA: mail: wegekuchnia@hotmail.com

PODAM NUMER KONTA DO WPŁATY I LISTĘ PRODUKTÓW DO GOTOWANIA

KOSZT: 50 PLN PO WPŁACIE WYŚLĘ LINK DO SPOTKANIA

Wydarzenie na FB:

Zwykły wpis